מחסני פנל מבודד

מחסני פנל מבודד

לעיתים הבית שלנו לא מצליח לאחסן את כל מה שנרצה לאכלס בו ולצורך זה נחפש אחר מבנה יעיל בצורת מחסן שבו ניתן לאחסן את התכולה החשובה שלנו. התשובה החדשנית לצורך זה הינו מחסן פאנל מבודד שבנוי במיוחד לתנאי האקלים בישראל ומסוגל לשמור על התכולה בצורה האולטימטיבית. בנוסף, מחסן פאנל מבודד חסכוני באנרגיה ואינו מצריך שימוש במערכת מיזוג, הוא שומר על איכות התכולה שלו בצורה הטובה ביותר ומגן עליה מכל נזקי מזג האוויר. מחסן פנל מבודד בנוי בשיטה של בנייה קלה שאינה מצריכה כוח אדם וחומרי גלם רבים כשהיתרון העיקרי הינו ביכולת הבידוד הגבוהה שלו, שאת זה יעניק הפנל המבודד שמיוצר ממספר שכבות פלדה מבודדות. בדרך זו ניתן להיות סמוכים ובטוחים שכל מה שמאחסנים בתוך המחסן נשמר היטב, גם כשבחוץ משתוללת סופת רעמים קיצונית. להלן כל היתרונות של מחסן מסוג זה.

מה זה פנל מבודד?

פנל מבודד הינו אלמנט שמיוצר משתי שכבות של פח גלי כשבין השכבות מחדירים חומר מבודד. כך ניתן לאטום מבנים רבים ובמקביל ליהנות מרמת בידוד גבוהה. הפנל עצמו חסין ממפגעים, נוח להרכבה ובעל יכולת שינוע מרבית בשל המשקל הקל שלו.

היתרונות במחסן פנל מבודד

  • מחסן מפנל מבודד שומר על רמת טמפ' אקלים אחידה מאחר והוא לא מושפע משינויי מזג האוויר, וכך התכולה שבו נמנעת משחיקה ובלאי.
  • פנל מבודד מיוצר מחומר שמבודד כל רעשים או רחשים סביבתיים וכך ניתן להשיג אקוסטיקה איכותית בחלל.
  • נחשב לחומר ידידותי לסביבה גם הבנייה שלו מתרחשת בצורה שקטה ומתחשבת בסביבה, לעומת מחסנים רגילים שגורמים לרעש סביבתי, פסולת ולנזקי זיהום אוויר.
  • פנל מבודד הינו עמיד פי שלוש מפנל רגיל.

בהתאם לכל היתרונות הללו ועוד, נעשה היום יותר ויותר שימוש במחסני פנל מבודד, בעיקר בגין החיסכון שלהם בכוח אדם ובחומרי גלם, הם מספקים מענה חדשני ומבטיח לכל ענף הבנייה הקלה ומעניקים רמת גימור דקורטיבית ביותר. בראייה קדימה, בחירה במחסן מפאנל מבודד הינה בחירה נבונה, זאת לעומת  השכרה של שירותי אחסון.